KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7753607
nr 775 3607
Färgetsning
Signerad-26, finsk konstnär, motivets mått: 23x29
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 september 2012
kl 18:59:03
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr